Etapy współpracy

1. Ustalenie potrzeb

Pierwszym punktem naszej współpracy jest konsultacja, czyli omówienie Twoich potrzeb względem projektowanych wnętrz, określenie stylu, budżetu oraz ustalenie harmonogramu prac.

2. Inwentaryzacja

Jeśli wybrałeś opcję projektu na miejscu, następnym krokiem jest przeprowadzenie przeze mnie inwentaryzacji pomieszczenia w celu zweryfikowania jego wymiarów.

3. Układ funkcjonalny

Kiedy już mam wymiary pomieszczeń, przystępuję do rozrysowania rzutu mieszkania oraz zaproponowania Ci najbardziej korzystnego układu funkcjonalnego funkcjonalnego z uwzględnieniem mebli, ścianek działowych i innych wnętrzarskich elementów.

4. Wizualizacja

Kiedy wspólnie omówmy propozycje układu funkcjonalnego i zatwierdzisz jego ostateczną wersję, na jego podstawie tworzę wizualizację, dzięki której projekt będzie można zobaczyć w wersji przestrzennej z zaproponowanymi meblami, materiałami itd.

5. Rysunki dla wykonawców

W momencie, gdy zostanie zaakceptowana ostateczna wersja wizualizacji, sporządzona zostanie dokumentacja techniczna, zawierająca rysunki dla wykonawców.

6. Realizacja

Ostatnim etapem naszej współpracy jest realizacja projektu. Tutaj klient ma do wyboru zarówno projekt do samodzielnej realizacji, jak i może zlecić ją mnie, a ja dołożę wszelkich starań, by była ona wykonana, tak jak zostało to ustalone.

Szukasz architekta wnętrz?

Skontaktuj się mailowo w celu zapytania o szczegóły współpracy.