Świetnie! Checklista "10 rzeczy, które musisz sprawdzić, zanim urządzisz kuchnię" zaraz u Ciebie będzie.

Zostań ze mną jeszcze chwilę i sprawdź, co mam dla Ciebie w podziękowaniu za pobranie materiałów!

Ta oferta jest ważna tylko przez 15 minut!

Chcesz podjąć się zaprojektowania kuchni, ale nie wiesz, jakie materiały należy w niej zastosować? Zaczynasz swoją przygodę z aranżowaniem wnętrz? Jesteś świeżo po studiach lub kursie i materiały wnętrzarskie to dla Ciebie czarna magia?

Mam dla Ciebie e-book "Jak wybrać odpowiednie materiały do kuchni?"

>> tylko tutaj 29,50 zł zamiast 59 zł <<

Co zyskasz?

E-book „Jak wybrać odpowiednie materiały do kuchni?” powstał z myślą o osobach, które stawiają pierwsze kroki w projektowaniu kuchni lub chcą urządzić własne wnętrze.

Zawiera ponad 30 stron opisu najpopularniejszych materiałów nadających się do kuchni czyli blatów, frontów meblowych oraz wykończeń ścian i podłóg.

Dzięki temu opracowaniu będziesz mógł łatwiej podjąć decyzję o wyborze najlepszych elementów do Twojego wnętrza.

Kim jestem?

Nazywam się Martyna Szulist. Od 2014 roku projektuję wnętrza mieszkalne w stylu eklektycznym, inspirowane estetyką Hiszpanii, Portugalii, Maroka i Meksyku.

Moją specjalnością jest aranżacja kuchni, stąd pomysł, by zacząć dzielić się wiedzą w tym zakresie. Pamiętam, jak niewiele umiałam po studiach i uczyłam się projektować po omacku. Ty możesz przyspieszyć ten proces, korzystając z opracowań takich, jak „Jak wybrać odpowiednie materiały do kuchni?”

Zapraszam do skorzystania z oferty!

Co zawiera e-book?

Dla kogo jest ten e-book?