Cennik

CENNIK


 

Oferuję przygotowanie projektu wnętrz zarówno dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. Współpracuję z doświadczonymi architektami oraz projektantami budownictwa, z którymi konsultowane są wszelkie kwestie branżowe,  po to, by znaleźć najlepsze rozwiązanie dla danego zagadnienia. Posiadam doświadczenie w aranżowaniu przestrzeni mieszkalnych, biurowych, urzędowych, czy sklepowych.
Podane ceny są orientacyjne, a każdy projekt jest wyceniany indywidualnie w zależności od metrażu i stopnia skomplikowania. Jeśli interesuje Państwa inny zakres usług projektowych, niż wymieniony poniżej, proszę o kontakt, a razem stworzymy ofertę szytą na miarę Państwa potrzeb.

PROJEKT KONCEPCYJNY

Projekt koncepcyjny jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które mają wizualny pomysł na aranżację swojego mieszkania, lecz potrzebują pomocy w ergonomicznym zaplanowaniu przestrzeni. Efektem takiej współpracy jest otrzymaniu rzutu z układem funkcjonalnym danego wnętrza oraz propozycją stylistyki.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

Proces projektowania zaczynamy standardowo od spotkania i rozmowy na temat preferencji klienta, budżetu, terminów itp. Najczęściej tego samego dnia odbywa się inwentaryzacja pomieszczeń, po czym w ciągu kilku dni przygotowuję dwie wersje układu funkcjonalnego do wyboru. Następnie dokładnie omawiamy układy, pomysły i inspiracje, po czym na podstawie ostatecznych ustaleń, tworzę wizualizacje danych wnętrz. W międzyczasie możemy się spotkać 2 razy po 2 godziny na zakupach, podczas których pokazuję na żywo proponowane meble, podłogi i inne elementy wystroju i wyposażenia wnętrz, które widziałabym w projektowanej przestrzeni.

Kiedy już ustalimy wszelkie szczegóły i wizualizacje zostaną zaakceptowane, zajmuję się przygotowaniem dokumentacji, którą na sam koniec omawiam z wykonawcami.

PROJEKT Z NADZOREM AUTORSKIM

Jeśli nie chcą Państwo tracić czasu na doglądanie prac remontowych, chętnie zajmę się tym osobiście i dopilnuję, by wszelkie szczegóły zostały wykonane zgodnie z naszymi założeniami. Poza tym zajmę się zakupami mebli, podłóg, armatury, ceramiki, okładzin, dekoracji i wszystkiego, co będzie niezbędne do tego, byście Państwo mogli przyjechać na gotowe i zacząć od razu korzystać ze swoich nowych wnętrz.

 

*Dotyczy projektu o powierzchni powyżej 15 m2.

Cena projektu o powierzchni mniejszej niż 15 m2 wynosi min. 2000 zł.

PROJEKT KONCEPCYJNY
od 80 zł/m2
✓ 2 koncepcje układu funkcjonalnego do wyboru
✓ propozycja kolorystyki
✓ propozycja mebli i materiałów
✓ rzut z góry
 
 
 
 
 
 
 
PROJEKT KOMPLEKSOWY
od 120 zł/m2
✓ inwentaryzacja
✓ 2 koncepcje układu funkcjonalnego do wyboru
✓ wizualizacje
✓ dobór kolorystyki
✓ dobór mebli i materiałów
✓ dobór opraw oświetleniowych
✓ rzut z góry
✓ rzut sufitów wraz z układem oświetlenia
✓ przekroje/widoki ścian
✓ ustalenie szczegółów z wykonawcami
 
PROJEKT Z CZĘŚCIOWYM NADZOREM
od 180 zł/m2
✓ inwentaryzacja
✓ 2 koncepcje układu funkcjonalnego do wyboru
✓ wizualizacje
✓ dobór kolorystyki
✓ dobór mebli i materiałów
✓ dobór opraw oświetleniowych
✓ rzut z góry
✓ rzut sufitów wraz z układem oświetlenia
✓ przekroje/widoki ścian
✓ nadzór autorski - 3 wizyty
✓ pomoc w zakupach elementów wystroju i wyposażenia wnętrz

Jeśli jesteś zainteresowany wyborem któregoś z pakietów lub chcesz się dowiedzieć więcej, skontaktuj się ze mną!

Martyna Szulist | Architektura wnętrz

tel.: +48 570 507 535

e-mail: kontakt@martynaszulist.pl

projektowanie wnętrz, architektura wnętrz, aranżacja, dekoracja, dekorowanie, lifting, mieszkanie, mieszkania, apartamenty, apartament, projektowanie hoteli, salon fryzjerski, dom, sypialnia, kuchnia, kompleksowe projektowanie wnętrz, projekt online, cennik, projektantka wnętrz, architektka, blogerka wnętrzarska, martyna szulist