O mnie

"Przestrzeń jest oddechem sztuki." Frank Lloyd Wright

O MNIE


 

STWORZĘ WNĘTRZE TWOICH MARZEŃ

Masz pomysł na urządzenie swojego mieszkania, ale potrzebujesz osoby, która doradzi, jakie elementy będą najlepszym wyborem? A może nie masz czasu ani wizji na wystrój domu i chcesz, aby ktoś zaprojektował go za Ciebie? Jeśli tak, to znajdujesz się we właściwym miejscu.

Mam na imię Martyna i pomogę Ci stworzyć wnętrze, które spełni Twoje wymagania, będzie przyjazne i ergonomicznie urządzone.

Z wykształcenia jestem architektem wnętrz i scenografem, a z pasji blogerką, która lubi wszystko, co kreatywne. Aktualnie mieszkam w Gdańsku, gdzie wykonuję większość moich projektów.

Lubię tworzyć wnętrza eklektyczne, gdzie lekka nowoczesność, przeplata się z klasycznymi perełkami designu. Zawsze staram się jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, by stworzyć w niej najbardziej funkcjonalne pomieszczenie.

Od 2019 r. wraz z Klaudią Paradowskaą współtworzę pracownię projektową Bueno.

Zapraszam do współpracy!

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?


 

Martyna Szulist | Architektura wnętrz

tel.: +48 570 507 535

e-mail: kontakt@martynaszulist.pl

projektowanie wnętrz, architektura wnętrz, aranżacja, dekoracja, dekorowanie, lifting, mieszkanie, mieszkania, apartamenty, apartament, projektowanie hoteli, salon fryzjerski, dom, sypialnia, kuchnia, kompleksowe projektowanie wnętrz, projekt online, cennik, projektantka wnętrz, architektka, blogerka wnętrzarska, martyna szulist